Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.21. 17:37  l  #35615

Bourque hol fog játszani? Egyáltalán milyen potenciál van benne? PP? PK?

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.21. 12:43  l  #10829

Hiába!!!! Az egyik döntős mindig keleti lesz....sajna!:)

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.21. 11:52  l  #10827

Sok helyen meg van a csapat a kupára...azért Ti sem panaszkodhattok!:) És akkor a Kings-ről, Chicagóról és a keletiekről még nem is beszéltünk!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.21. 10:23  l  #10825

Senki nem tudja nálunk, hogy éppen miért gyengélkedünk, de ez a hónap egy rakás sz....volt, idáig!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.21. 9:34  l  #10822

Pedig jobbak voltatok!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.21. 8:28  l  #35612

Az hogy nincs helyzetünk, az nagyon szorossan összefügg azzal, hogy nincs tempó, nincs sebesség, és egyáltalán nincs KORCSOLYÁZÁS! Hova a fenébe tünt az a ránk jellemző kreatív játék? Ez szerintem nem az edző hibája, de akkor nem értem, hogy miért nem megyünk, hajtunk?! Lovejoy, és Gibson kivételével majdnem teljes a csapat. Ezek a srácok nyomták végig tavaly is a szezont, állat módjára. Most meg mintha hálni járna beléjük a lélek. Az előző meccsen és most is 2 gólos előnyt adtunk el. Az idény elején emlékszem, hogy dicsértük a védekezésünket, ma meg mi van? Nem értem egyszerűen, mert ha egy hónapja tudta a csapat, akkor mostanában miért nem?Bourque milyen képességű srác? Ő játszott a Calgaryban is?
Más! Maroon totál babapiskóta lett. Pedig imádtam azt a rohadt kemény Power Forward játékát, ma meg esett kelt, állandóan leütközték, nem tudta tartani a pakkot.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.21. 5:45  l  #35602

Valaki mondja már meg mi történik velünk?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.21. 4:50  l  #35599

Úgy látszik Calgary volt az utolsó csepp a pohárban...

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.20. 9:12  l  #35594

Szép lassan azért jönnek vissza a srácok....

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.19. 8:06  l  #12914

A harmadik harmadban jók voltatok, előtte semmi, de a fiatalokban van potenciál! Hillerrel azért vigyázzatok, mert ha jön a hullámvölgy és a potyák, akkor hajlamos összezuhanni. A fordításról meg annyit, hogy gyakorlatilag megvertük saját magunkat, adtunk nektek két fasza gólpasszt. Ennek ellenére szimpatikusan, korrekten játszottatok és kihasználtátok a hibáinkat. Gratula a győzelemhez! Jó úton jártok!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.19. 8:02  l  #35583

Én meg pont ezen gondolkoztam, hogy esetleg Brodeur-t le lehetne igazolni. Én úgy látom, hogy Andersen nem bírja el ezt a nyomást, hogy gyakorlatilag folyamatosan első számú kapusként számítanak rá. Gibson sérülésével elmúlt a konkurencia harc, teljesen leeresztett! Viszont Brodeur fényévekkel jobb kapus mint Barbara, és ha valamelyik kapustalentumunk újra megsérül, akkor rá azért bőven lehetne számítani. Néztem ezeket a rávezetéseket és Andersen gyakorlatilag minden gólt a lába közé kapja. Most már az ellenfelek is csak ezt a trükköt használják ellene, mert gyakorlatilag mindet beszopja. Allen egy kudarc! Két ilyen gólpasszt adni az ellenfélnek....gyakorlatilag két és fél harmad munkáját tette tönkre 5 perc alatt. A meccs nem volt nagy iramú, de úgy gondolom, hogy 45-50 percig teljesen kézben tartottuk a meccset, a Calgary lött 13 kapura két harmad alatt, vagy még annyit sem. Vatanen 1 gól 2 assziszt! Kurva király a csávó! Maroon-t vissza kellene rakni az ikrek mellé, mert nagyon hiányoznak azok a pontos utolsó passzok, amivel helyzetbe hozza Perry-t és Getzlafot. Etem nem rossz, de a fizikuma nincs meg a palánk melletti brusztokhoz és hogy megtartsa a korongot és kiszolgálja a két "Gigasztárt". Hajrá Ducks!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.19. 5:49  l  #35577

Csak kettőt hozott őssze ma este......a vadbarom! Palmieri kiállítása meg egy vicc volt!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.19. 5:05  l  #35575

Elég lagymatag meccs idáig de a gólok szépek voltak!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.18. 8:44  l  #35570

Miért lenne hülye?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.18. 8:26  l  #35568

Ott nincs egy kurva védőoltás influenza ellen???? Azt már idehaza is beadják!!!! Hogy-hogy ott kint erre senki nem gondol????

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.18. 8:23  l  #35566

Legalább a védelem kezd egy kicsit helyreállni. Ma győzni kell, Hillert meg kell szórni!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.17. 9:27  l  #35564

Mondjuk a tegnapi meccs első fele állati gyilkos tempójú volt....nem csodálom, hogy elfáradtak. Ma is voltak helyzetek, de fejben nem voltunk a toppon!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.17. 3:42  l  #35560

Ezek másfél év alatt nem lőttek annyi gólt, mint most nekünk! Mi az isten folyik itt????

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.16. 11:35  l  #35554

Ilyen a meccsen volt vagy öt! Akkor inkább úgyfogalmaznék, hogy a bíráskodás nem volt következetes! Egy pont meg van! Ma a párducok! Hajrá srácok!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.16. 1:05  l  #35551

Szerintem meg volt, ugyanis egy OT-ban megadott PP dupla annyi eséllyel kecsegtet, olyan mint egy 5-3 szituáció regulárban. Bosszant a dolog, mert jobbak voltunk és az a kis segítség mindig jókor jött a Kingsnek. Egy bajnok ne szoruljon rá! Én azt mondom!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.16. 0:56  l  #35549

Mindent megoldunk, nagyon jól játszunk, erre Andersen megint benyal egy ilyen őrületes potyát! Mindamellett kurvára gáz, hogy ennyire kell nyomni a bíróknak a Kingst egy otthoni OT győzelemhez!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.16. 0:25  l  #35546

De azért csak sikerült egy kamu PP- vél kiegyenlíteniük!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.15. 23:45  l  #35544

Kesler lesz az új Kings mumus! A múltkor kettő, ma idáig egy! Szerintem nagyon jól játszunk! Csak bírjuk a tempót!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.15. 22:53  l  #35538

Kíváncsi leszek ezt az állat tempót ki fogja tovább bírni???? Elképesztő a sebesség.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.13. 5:39  l  #35495

Egy ikszet azért ki kellene hoznunk ebből a meccsből!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.12. 9:39  l  #46320

Mi történik nálatok? Roy érkezésekor mindenki nagyon örült és a tavalyi évetek nagyszerűen sikerült. Mi változott? Nem hisznek a srácok Roy szakmai munkájában?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.10. 13:06  l  #35482

A szigetlakók és főleg a kutyák ellen közelebb álltunk a győzelemhez és sokat is tettünk érte, de a mai Vancouver meccs második fele sajnos nem rólunk szólt. Ma jó volt az az egy pont is, bár a fiatal srácok jól helytálltak. Az, hogy kevesebbet hibáztak, gondolom annak is tudható be, hogy nekik aztán rohadtul oda kell tenniük magukat és nagyon rá kellett koncentrálniuk a meccsre, míg a stabil NHL-es játékosok már néha megpróbálnak néhány dolgot rutinból nyomni. Manson-t talán azért állították ki, mert a srác fejét is oda gyömöszölte a palánkhoz, bár az, hogy ennyire lent volt a srác nem az ő hibája. Andersen nagyon kellett!!!!!!!!!

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.10. 7:53  l  #10803

Jók voltatok, mi meg úgy mozogtunk, mintha mi lettünk volna B2B-be. Megérdemeltétek a győzelmet. A meccs első felében talán mi domináltunk, de aztán Ti, de Andersen állat volt ma is.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.10. 6:10  l  #35479

Két vasat ütöttünk az SO-ban. Tényleg nem érdemeltünk győzelmet. A rookie védők nagyon elfáradtak a végére. De egy pont megvan!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.10. 5:41  l  #35476

Andersennek megköszönhetjük az egy pontot idáig....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.10. 4:47  l  #35475

Manson meg brutál kemény és Clark sem lóg ki.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.10. 4:46  l  #35474

De a második harmadban egy kicsit leültünk.....nem kellene felhozni őket!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.08. 19:45  l  #35467

A csúcs Cogi ajtó-ablak helyzete volt! Ezen a szinten, hogy az anyám ba lehetett azt kihagyni? Silfverberg, Kesler is kihagytak vagy ötöt. Mondjuk Kes kiugrása nekem nagyon büntető gyanús volt, de még egy sima PP-t sem ítéltek.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.08. 16:53  l  #10786

Nyertek! Bonino újra beköszön, mert hát holnap nem illene gólt lőnie nekünk!:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.08. 6:52  l  #35464

Nevetséges! Ennyi!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.08. 5:47  l  #35463

Minden kimarad, nem találjuk a jó kis játékunkat. Kesler hajt de semmi nem jön be. Remélem növeljük a tempót és eldöntjük a meccset a harmadikban.

Vancouver Canucks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.07. 14:31  l  #10778

A végén jobb lesz mint Kesler!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.07. 13:55  l  #35459

Mit tudni az esti meccsről? Getzlaf, Perry, Andersen játszik már ma? Lovejoy mikor tér vissza?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.07. 6:19  l  #35458

Egyetértünk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2014.11.06. 13:30  l  #35454

Fistric, Allen, Palmieri, Gibson, Andersen, Getzlaf és Perry. Csak ennyi sérültünk és hiányzónk volt, ée ezek közül is a két gyakorlatilag kezdő kapusunk, míg a Szigetiek, majd full csapattal érkeztek. Így lett 2-2. ja és egy teljes harmadot oda adtunk nekik. Csak ennyit írtam.....a tehetségek szót nem használom 3 éve. A cápák vertek a srácoknak egy hármast, igaz, nekünk meg egy négyest. Nehogy már elájuljak Tőlük. Abban igazad van, jobb csapat lettek, mint tavaly voltak, de ez a két top védő érkezésének köszönhető és nem annak, hogy jobban játsszák a hokit, vagy több tehetségük van. De ezen nem fogunk összeveszni.......Te úgy, én így látom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140