Kedvenc csapat: Anaheim Ducks

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.07. 4:56  l  #33154

Kicsit fáradtak voltatok ma.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.07. 4:55  l  #33153

Na végre nyertünk egy SO-t. Hiller remek volt ma, és az egész csapat oda tette magát.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.07. 4:49  l  #33151

Ezt a gól meg nem adást nem értettem! Ha kapus akadályozás, akkor Koivut ki kellett volna állítani, ha meg nincs kiállítás, akkor meg gól. Vélemény?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.05. 20:46  l  #33147

Na végre!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.05. 10:57  l  #33144

Jól néz ki ez így. Reméljük megfogadják a tanácsod!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.05. 10:34  l  #33141

Akkor egy Selanne-Bonino-Palmieri sort szeretnék látni! Selanne meg kapja össze magát, ha már bevállalta ezt az évet!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.05. 10:33  l  #33140

de miért? Sérült?

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.04. 2:55  l  #9834

A rávezetések egy-két kivételével igen gyenguszok voltak. És volt köztük két vas is, ide-oda.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.04. 9:26  l  #33137

Az elsőnél a passz volt buzi, a másodiknál a bulinál nem figyeltünk...és még ezt is majdnem megfogta Hiller.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.04. 8:37  l  #33135

Ja, és Penner interference kiállításán beszartam a röhögéstől...ilyet befújni???!!!!!

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.04. 8:29  l  #9832

Jó meccs volt, gratula a győzelemhez! Ez a kis rookie kivédte a szemünket.....Van ott utánpótlás kapus poszton, az már biztos!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.04. 8:27  l  #33134

Sajnos a mai meccs is elment....mindent kihagytunk, amit lehetett, de úgy tünt nekem, hogy mi játszottunk enerváltan, fáradtabban, mint a Kings, pedig nekik b2b meccsük volt. Hiller egy kicsit törlesztett ezzel az 51 védéssel, lehet, hogy rájött, hogy ha nem szedi össze magát akkor elcserélik. Talán eltaktikáztuk magunkat, azt gondoltuk, hogy a Kings fáradt lesz és ezért az első két harmadot átaludtuk, nagyon magunkra húztuk őket és utána nehéz volt felpörögni. Szegény Getzlaf adott egy gólpasszt, de szerencsére korrigált és ütött egy gólt, bár ma nekem ő is egy kicsit fáradtnak tűnt. Selanne sajnos, mintha nem is lenne a pályán, szerintem lassan elbeszélgetnek vele. Az meg teljesen hihetetlen számomra, hogy 9 rávezetésből egy gólt sem tudtunk ütni, egy rookie kapusnak. Az OT-ban az 5-3 szitut meg kellett volna oldani, de az sem ment. A PK jó volt ma, minden PP-t kivédekeztünk, pedig volt egy 4-3-as szitu is.Különben jó kis meccs volt, csak kár hogy nem nyertünk.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.01. 15:57  l  #18984

Nem, nem mákotok volt, csak sokat fizettetek Hillernek. A mákhoz tudni kell játszani is........

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.01. 15:53  l  #33133

Mindent nem, de hogy a góljai 70% a jobb válla felett megy be, az tuti. Lehetne kezdeni valamit ezzel szerintem. Na de a második, az volt a csúcs!
Különben ezzel a tartalékos védelemmel szerintem rendesen helytálltunk. Semmi komolyabb hibát nem vétettek. És azt se felejtsük el, hogy egy nullánál, Fowler kihagyott egy üres kapus PP-t. Ha az bemegy, teljesen más meccs lett volna belőle. Én pozitívan csalódtam a csapatban.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.01. 8:41  l  #18980

Hiller biztosan hozzátok tart, mert ilyet a miniben nem csinálnak.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.01. 7:17  l  #33126

Csak éljünk vele! Ha SO lesz, akkor Hiller bűntudatból megnyeri nekünk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.01. 7:04  l  #33124

Gyerünk srácok! Egy pont meg lehet!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.01. 6:25  l  #33122

Sajnos Hiller góljait nem bírja el a csapat.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.12.01. 6:02  l  #33120

Hiller nálam végleg leszerepelt, védjen akár hogy a következő meccseken. Először kap egy szokásos potyát a válla fölé, majd oda passzoltja a korongot PP-ben a cápáknak.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.30. 13:55  l  #33118

Miért gondolod?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.30. 13:05  l  #33116

Ma ki lesz Selanne helyett a 2.sorban? Tegnap fertelmesen játszott az öreg.....sajnos ez az igazság.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.30. 7:07  l  #33114

Tuti biztos! Koivu két ponttal tért vissza.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.29. 23:45  l  #33112

Azt a gólt össze hoztuk nekik.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.29. 23:44  l  #33111

Volt itt egy pár percig megint egy enyhe zűrzavar hátul.....kellene még egy gól.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.29. 22:51  l  #33107

A GLC is szarakodik! Eddig minden ok a csapattal!

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.29. 16:57  l  #11857

Az tuti! Két megtizedelt csapat találkozik! Ahl csúcstalálkozó!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.29. 16:24  l  #33105

Mindet nézem!:) csak nyerjünk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.29. 7:49  l  #33103

Remélem ma Etem legalább visszatér, mert nekem hiányozna, de nagyon!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.28. 7:47  l  #33100

Hát az én olvasatomban ez annyit jelent, hogy kis büntit kaptak, hogy rázzák meg magukat! Úgy látszik Etem belekényelmesedett a fix NHL játékos szerepkörébe.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.27. 22:17  l  #33098

Etem büntibe került?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.27. 8:38  l  #33096

Nem károg itt senki szerintem...éppen ez a dologban a hihetetlen, hogy egy rohadt szar percünk volt csak, de ezalatt elment a meccs. Nagyon sok van még hátra. Szerintem mindenki aláírná most, hogy a végén is így álljunk. Vissza jön Koivu, Silfverberg, Besi és Allen és vissza áll a világ rendje..remélem. Várok már egy Etem-MP22-Silfverberg második sort nagyon. Perry, Getzlaf -3. Ilyen sem volt már nagyon-nagyon rég.

Dallas Stars Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.27. 8:02  l  #16267

Vissza adta az élet a Blues meccset nektek. Hogy mit műveltetek 14 perc alatt...csak néztem. Odáig egy döntetlen szagú jó kis meccs volt, de ami abban a 40 másodpercben történt, arra nem nagyon tudok magyarázatot. Grat!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.27. 7:58  l  #33094

Hát emiatt kérdeztem Ducks-ot is!! Kit lehetne még bevetni? Szerintem Maroon helyett célszerűbb lett volna DSP-t játszatni, de így utólag....Néztem végig a meccset, gyakorlatilag a harmadik harmad 7-ik percéig semmi nem utalt arra, hogy mi 14 perc alatt 5 gólt kapunk! Valami nagyon összezavarodott ott a fejekben. Még Hillerre sem lehetett egy rossz szavunk sem. De a védelem gyakorlatilag egy AHL védelem volt ma, kényszerűségből. Hosszú távon nem tartható ez az állapot, csak a megoldást nem látom. Ja és a buli el-hozatal csapnivaló volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.27. 6:12  l  #33092

Ok, de azon kívül?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.27. 5:46  l  #33090

Mit akarsz ebbe belenyúlni, azon kívül hogy Selanne-t nem játszatod? Mindenki sérült! Negyvenöt percig nem mutatta semmi, hogy ez lesz a vége. És még azt negyven rohadt másodpercet se tudnám csak a védelem nyakába rakni. Második gólnál Etem lemaradt, a harmadik megpattanó lövés és talán a negyedik góljukat védelmi hiba, de ott egyáltalán nem értettem miért nem jött ki Hiller? Na ott ment el a meccs.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.27. 4:11  l  #33088

Mi a büdös franc folyik itt? 40 másodperc alatt hármat kaptunk! Jó éjt!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.27. 3:43  l  #33087

Eddig nem megyünk rosszul, a 4. sor is kiválóan nyomja. Etem , Bonino gól! Királyság. Ellis ezt nagyon benézte. A védelem is felszívta magát idáig, Hiller meg jól véd.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.25. 18:36  l  #33083

Csak Etemet hagyják békén! Nehogy elcseréljük!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.24. 13:43  l  #33078

És súlyos? Remélem a Dallas ellen már felépülnek! Legalább az egyikük. Vatanen ma is betalált. Különben tök érdekes, de Besi nélkül le hoztunk két nagyon kemény meccset, az egyiket gól nélkül, és a PK is kiemelkedően jól ment.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140