Lakhely: Budapest
 ICQ: Sexton
 Kedvenc csapat: Anaheim Ducks

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.03. 2:50  l  #31268

Pedig ilyenkor kellene az a plusz a csapatnak, amit a kapus ad....na mindegy, utálom az ilyen tetű gólokat!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.02. 18:47  l  #31264

Ha idén egy pontig eljutottunk, akkor jött vele a második is! Ne legyetek kishitűek!:)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.02. 17:56  l  #31262

Érthető! Holland mesterhármast ütött az éjjel. Lehet hogy jön az újabb behívó.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.02. 16:33  l  #31260

De akkor ki ne játsszon? Maroon, Beleskey, Etem?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.02. 15:53  l  #31257

Akkor meg Boninot kellene Selanne és Ryan mellé. Beleskey meg a 4.sorba?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.02. 15:18  l  #31255

Érdekes, de én könnyebbnek érzem a Phonix elleni meccset mint a wildot. Mondjuk fáradtak leszünk de tőlük meg hiányzik két ász is a csatárok közül. Hiller talán a 2. gólban egy kicsit benne volt, de voltak már igazi nagy védései is. Kell ide két ilyen jó kapus.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.02. 5:41  l  #31247

Azért itt a harmad vége felé kellett egy pár védés és a szerencse is velünk volt. 5-6 lövésünk volt ebben a harmadban. Nem félek, de egy picit többet kellene nyomnunk! Gondolom ez már a honlapnak szól. Csak annyit megyünk, amennyi kell.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.02. 5:24  l  #31245

Már 3! Ez a második harmad nyugis, az első sem volt állat iramú, de azért jobban mentünk. Hiller jól véd, volt az első harmadban egy abszolút ziccer, amit fogott.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.03.01. 10:01  l  #31240

Ameddig tárgyalnak, addig jó nekünk...addig nyomulnak, hajtanak, mert sok pénzhez, jó meló kell..... Várom már én is, hogy megegyezzenek. Kellenek ők ide ezerrel. Ők fő kacsákok!

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.28. 14:08  l  #40052

Ez hihetetlen brutál!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.28. 9:39  l  #31234

A kapott gólnál még a pálya közepén volt egy hibánk, hogy nem tudtuk lefülelni azt a passzt. Abból aztán megugrottak. Szerintem szegény Beleskey sem helyezkedett a legjobban..

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.28. 5:47  l  #31232

Meg van a harmadik....Fowler, Sbisa egy pár. Nekem tetszik. A Preds ma nagyon a buszon maradt....ennél sokkal szorosabbra gondoltam a mai meccset.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.28. 4:51  l  #31231

Palmieri erre beköszönt kettővel....frissen, okosan játszunk idáig.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.27. 11:59  l  #31228

Na ma megint egy roppant kemény meccsünk lesz. Nem nagyon tudom az okát, de a Predators mindig is mumusunk volt. Elő kellene venni azt a jó kis kreatív játékunkat, visszaállítani a szezon elején jól működő sorokat és hajrá! Pénteken talán egy kicsit könnyebb lesz, hiszen a Wild b2b második meccseként találkozik velünk, de szombaton meg mi leszünk fáradtak a prérikutyák ellen. Jól ki van ez találva.......3 meccs, 5 pont. Király lenne!

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.27. 11:41  l  #10301

Tavaly és előtte sem volt ilyen! Gondolom, a kiesett fél év reklámbevételeit célozzák, ezek az intézkedések!

Calgary Flames Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.27. 8:44  l  #10294

Ezt a meccset hogy tudtátok 1 pontra menteni? Ennyire jól ment a Wild?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.27. 8:12  l  #31226

Jó ez a kis eszmefuttatás...elgondolkodtató. A vezetőség, BB-vel az élen tuti elbeszélget vele, hogyan tud jobban fejlődni, és ott van Niedermayer is, aki biztosan sokat foglalkozik vele, akár külön is. Ebben az évben biztosan élvezni fogja a bizalmat, de ennyi pénzért tényleg fejlődnie kell, ha megakarja tartani a pozícióját! Más!
Azon gondolkoztam, hogy a PK miért mutat ilyen rossz százalékot, mikor már Niedermayer is külön foglalkozik a védőkkel? Az elmúlt 2-3 évben nem volt ennyire gyenge ez a százalék. Mi lehet e mögött? Mi az oka?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.26. 15:41  l  #31221

Különben meg szerintem ha már zsinórban a 4. meccset vesztjük, akkor kell egy kicsit megijedni.......mit szóljanak a CÁPÁK?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.26. 15:39  l  #31220

Bocsi Ducks, de most nem értelek! Az előbb lehúzod Fowler, aztán azt írod 5 csapat volt előttünk, aki egy ilyen tehetségnek örült volna!? Akkor ezek szerint ök tudtak valamit, csak velünk akartak ki?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.26. 13:14  l  #31212

17 meccsből 3 regulár vereség...mit nem adtunk volna ezért mondjuk a tavalyi szezonban!

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.26. 7:59  l  #9107

Jól bírtátok, de ha Perry vasa bemegy 2-1-nél...........Qick is formába lendült, sajnos.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.26. 7:55  l  #31208

Elfáradtunk, de én akkor is azt mondom, ha Perry vasa bemegy 2-1-nél, más lett volna a gyerek fekvése. Mondjuk a PP-ket is jobban kellene hozni. Fasth benne volt legalább 2 gólban. Az egyik pont olyan volt mint tegnap Hiller 3. gólja. Mondjuk én azt nem értem, miért kell tényleg a jól menő sorokat is meccsről meccsre átalakítani. Ma Cogi volt az elsőben, Selanne a 3.-ban. Szerintem Beleskey jól ment az ikrekkel, és Cogi-Koivu-Winnik sor is működött. Ki érti ezt?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.26. 6:14  l  #31197

Nem vagyunk rosszak! Egy pont kell!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.25. 19:44  l  #31188

Igazad lehet, de Bonino botja el is tört, gondolom az látványosabb volt, ezért adták meg. Különben mindkettő szabálytalan volt. Az utolsó harmadban 1 lövésetek volt, fáradtak voltatok, nem bírtátok a nyomást. Ma nekünk lesz b2b meccsünk, kíváncsi leszek......

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.25. 15:06  l  #9102

Remélem ma egy pontot adtok nekünk legalább!:)

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.25. 11:55  l  #15975

Ez érdekes eset volt, de szerintem mivel nem törött el a bot, azért nem fújták be.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.25. 8:36  l  #31186

Hát lehet abban valami, hogy egy ilyen hosszú szünet nem tesz jót feltétlenül a csapatnak. Kellett egy harmad, mire felébredtünk. BB is nagyon szigorúan nyilatkozott a 2. harmad előtt, amikor kérdezték: dolgozni kell és nem állni a saját harmadunkban mondta. Az 5-3-at azért be kellett volna vernünk, az nagy lehetőség volt. Perry feltámadt, és Getzlaf is nagyon nagyot játszott. Mondjuk Perry az első gólja előtt nagyon szemtelenül kiverte a védő kezéből a botot, amit vagy nem vettek észre, vagy nem volt szabálytalan. Mondjuk a bot nem tört el, gondolom azért hagyták tovább menni az akciót. Szegény Hillert meg az ág is húzza: kapott mondjuk 10 komolyabb lövést, amiből hármat benyalt. Olyan gólt, mint a második volt, már ebben a szezonban kapott legalább kettőt. Általában olyan meccseken kap szerepet, ahol nem túl nagy rajta a nyomás, kevés lövést kap, így meg nem tud felpörögni és jönnek a potyák.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.25. 4:16  l  #31184

Hiller-GG 1:1

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.25. 3:41  l  #31182

Ez a 2. Harmad már megfelelő volt, de sajna Hiller ma nem velünk van.....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.24. 15:00  l  #31180

Azért csak játsszon Koivu....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.24. 14:32  l  #31177

Szerintem fogja vállalni a játékot. Tegnap és tegnapelőtt edzett.

Nashville Predators Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.22. 13:11  l  #5812

Nagy játékos ő! Nagy játékintelligencia, őserő, kiváló korcsolya tudás.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.22. 8:57  l  #31164

Náthás, a cikk szerint!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.22. 8:29  l  #31162

Ja és Fowler korizott, edzett, remélem vasárnap már játszik!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.22. 8:28  l  #31161

Egy újabb variáció! BB nem fogy ki ezekből. Talán ilyen még nem volt, ha jól emlékszem!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.22. 8:09  l  #31160

-6 a mostani mutatója. Ha el akart menni, el kellett engedni. Maradt nekünk egy jó Vatanen-ünk, és Lindholm is még itt toporog a küszöbön.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.21. 11:07  l  #31151

Jó, egy kicsit előre szaladtam, bocsi! Van még itt legalább 33 meccs, amit lehetőleg még 60%-ra kellene hozni a PO-hoz! Aztán majd meglátjuk!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.21. 10:27  l  #31149

De az is lehet, hogy a tulajok látják a fantáziát a csapatban, és most két állat kapus fizuját is állják!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.21. 10:15  l  #31146

Köszi az infót! Nem mindenki akarja szerintem Hillert elküldeni, sőt! Szerintem itt a fanok közül mindenki annak örülne, ha lenne 2 top kapusunk. Itt csak a valóságot próbáljuk értelmezni, és találgatni, hogy milyen változások jöhetnek a csapatnál. De hát a másik dolog meg, hogy jó a kapus utánpótlásunk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.02.21. 9:58  l  #31143

Igen ez érthető, hogy két top kapust nem fizetünk, mert az sem megoldás, hogy amíg az egyik véd 6-8 meccsen, addig a másik padozik. De egy jó Back Up viszont kell, mert bármikor megsérülhet egy kapus is.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140