Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.14. 7:56  l  #32970

Hiller influenzás, gondolom megint Andersen kezd. De ki lesz a back up? Getzlaf még kérdéses, Remélem vállalja a játékot, mert nyerni kellene ma, de nagyon, nehogy egy gödörbe kerüljünk!

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.13. 18:30  l  #23326

Nyernetek kell!!!

Florida Panthers Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.13. 16:56  l  #1772

Jól nyomtátok a felétől! Gratula. Bár a védelmünk ilyen gyatrán még nem teljesített.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.13. 8:47  l  #32969

Ok, nem esek túlzásba, nem azért kaptunk ki, mert nem játszott, csak azt mondom, hogy amikor nem megy annyira a játék, akkor mentálisan jól jöhetett volna. Persze amikor megy a szekér, akkor ez nem jön ki ennyire, de ma a 2. harmadtól gödörbe kerültünk és akkor szerintem hiányzott a csapatnak. Mondjuk azt sem értettem, hogy BB miért nem kért időt?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.13. 7:56  l  #32967

Az első harmad álomszerűen indult. Negyven másodperc és bent is a paak Thomas kapujában. Aztán nyomtunk végig a harmadban, meg is lett a második. Ha Perry beveri a szólóját, akkor szerintem sima lett volna. Én azt nem értem, hogy ilyenkor miért nem az a taktika, hogy a második harmadban nyomjunk megint tíz percet, üssünk még kettőt és minden ok. Ehelyett balfaszkodtunk, a védelem hibát hibára halmoz és felhozzuk őket. Kaptunk egy talán kapus gólt, egy irgalmatlanul szerencsétlen gólt, és Allen pedig adott egy szép laza gólpasszt, amit Sbisa még korrigálhatott volna, de olyan lagymatagul ment a korongért, mintha edzésen lenne. Érdekes, 3-2 után megint bekapcsoltuk magunkat, de akkor már semmi sem sikerült. Nagyon fájó ez a vereség, mert egy tuti győztes meccset rontottunk el, és csak is a mi hibánkból.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.13. 6:25  l  #9561

Nekik mindig az van...azért is állnak ott, ahol. Én sem értem!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.13. 5:58  l  #32965

Ennyit jelent Getzlaf...nem volt ma a csapatnak egy támpontja, aki leszid, hajt, tüzeli őket, aki arcot ad a csapatnak. Lehet hogy akkor is a padra kellene küldeni őt, amikor nem játszik. Ki lehet kapni, ez természetes, de így játszani szégyen.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.13. 4:06  l  #32963

Köszönöm szépen az egész csapatnak ezt a mai estét......:(

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.13. 3:39  l  #32962

Mi a lőszert csinálunk????? Csak kérdezem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.13. 3:26  l  #32961

Ma, és ki ne felejtsem:a két PP gyalázatos volt.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.13. 3:15  l  #32960

Remélem nem most csődölünk be! Kicsit több kell mindenkitől!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.13. 3:12  l  #32959

Most már nem látszik a különbség....mi is olyan szarok vagyunk ebben a második harmadban. Amit szépen felépítettünk, azt két perc alatt leromboltuk. Vatanen és Besi játéka egy katasztrófa. Egyedül a 3.sor megy.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.12. 8:52  l  #32956

Steckelnek nagyon örülök! Tavaly is személyes kedvencem volt. Hajtós küzdős, rakkolós játékos.
Getzlaf ma sem játszik? Mondjuk semmi bajom MP22-vel az első sorban, de azért a kapitánnyal az igazi!
A Hiller témával kapcsolatban meg sokat gondolkoztam milyen az élet, hogy itt van egy nagyon jó kis csapat, megyünk előre és amikor pont egy nagy siker kapujában lehetne, akkor puff, elcseréli a vezetőség és kezdhet mindent elölről.Persze tudom, hogy még nagyon hosszú a szezon és bármi megtörheti a csapatot, a lendületet de mégis bosszantó lehet az ilyesmi. De az meg nyilvánvaló, hogy a teljesítménye meg nem egy No.1. az idén. Sbisa remélem összeszedi magát, mert tőle azért többet várunk. Lehet, hogy azért is ilyen, mert tudja, védőt nem cserélünk, mert abból elég rosszul állunk, de egy profi játékostól mégis csak más hozzáállást várunk! Ma Florida, remélem odacsapunk rendesen!

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.12. 8:31  l  #19430

Salo-val mi a helyzet? Ő rendbe jött?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.09. 11:15  l  #32947

Annak azért örülök, hogy Ottawában jól megy neki.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.09. 9:01  l  #32944

Aki nekem nagyon tetszett, az DSP. Ha Beleskey is felgyógyul, nem is tudom, hogy kit fognak kihagyni ebből a csapatból. Szerintem vétek lenne visszaküldeni.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.09. 8:55  l  #32943

Pedig mennyire féltünk, hogy szarul fog játszani, aztán tessék. Jobb mint Ryan az első sorban!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.09. 4:50  l  #32937

Remélem így folytatjuk tovább.......nem semmi volt ez a harmad!PP száz százalék!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.07. 8:42  l  #32934

Szerintem a mai meccsen úgy kalkuláltunk, hogy a Prérifarkasok a B2B miatt talán fáradtabbak lesznek és nekünk sem kell megszakadnunk a győzelemért. Hát erre majdnem ráfáztunk, de a csapat kvalitását mutatja, hogy kétszer is vesztes helyzetből fordítottunk és a végén elég magabiztos győzelmet arattunk. A Lindholm gyerek szerintem sokkal jobban játszik, mint anno Fowler rookie korában. Nagy jövő állhat előtte. Sbisa ma sem volt még a régi szerintem, de csak belerázkódik szép lassan. Végre a PP is működött, a PK meg szerintem nagyon jó volt. Ami nem tetszett, az az, hogy Etem egyszerűen nem érti meg magát Palmierivel. Nekem úgy tűnik, hogy egy sorban való szerepeltetésük nem igazán nyerő és nem Etem miatt. DSP megint nagyon jól ment. Nem szoktam az öreg legendát csipkedni, de lehet, hogy egy kicsit korai volt még játszatni. Lassú volt és nem nagyon érezte a társakat sem. Mondjuk az is csoda, hogy egy héttel egy komoly műtét után felveszi a kesztyűt és újra jégen van! Hiller megmondom őszintén nem győzött meg, rengeteg kipattanó korongja volt, és néha azt sem tudta hol a pakk. A Buffalót itthon azért csak meg kellene verni, ha már idegenben ütöttünk nekik hatot! Hajrá Ducks!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.07. 5:47  l  #32931

Ribi egy bunkó! Az is volt mindig. Nem is értem, hogy ilyen szándékos ütésért miért nem jár két perc legalább?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.07. 5:41  l  #32929

Na ez szép volt.....Hillerrel nagyon nem vagyok megelégedve! A kisfiú viszont nagyot játszik ma! Remélem a harmadik harmadban bedaráljuk őket.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.07. 5:19  l  #32927

Az álmos játékot folytatjuk....nem is értem, hogy miért nem nyomjuk meg egy kicsit a játékot.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.07. 4:47  l  #32925

Ez az utolsó ötperces milyen volt már...??? Az elején nagyon kis kényelmesek voltunk.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.06. 11:56  l  #32922

Ahogy olvastam Beleskey, Koivu és Selanne már a jövő héten játszhat, sőt már esetleg a héten is.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.06. 11:05  l  #32920

Beleskey és Souray mikor tér vissza? Selanne kezd ma?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.05. 10:06  l  #32918

Azért az is vicces volt, ahogy Perryt egymás után kétszer kitették a cserepadra....

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.05. 9:57  l  #32917

Ha felépülnek a sérültek, akkor Maroon és Rakell úgy is megy vissza az AHL-be. Kiegészítő játékosnak azért most megfeleltek szerintem. Ott lesz Koivu, Selanne, Silfverberg. Azért a végén az 5-3 becsaphattuk volna, csak hogy növelje az önbizalmat!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.05. 8:35  l  #32915

A mai meccshez néhány gondolat: első harmad tökéletes volt, a másodikban visszaálltunk és rá is fizettünk erre, bár a gól szerencsés volt, de a 2. harmad alapján simán benne volt a meccsbe. Ennek ellenére nekünk is volt néhány megugrásunk és ha jobban koncentrálunk akkor hamarabb lezárhattuk volna a mérkőzést. A harmadik harmadban aztán újra nyomtunk, sebességet váltottunk és akkor már csak nyomozták a korongot, főleg a harmad elején. Kiemelném Andersent, aki hatalmas bravúrokat mutatott be és nekem legjobban ma Cogliano tetszett. Az az ember egy terminátor! Korizott, védekezett, támadott lőtt és rengeteget blokkolt, a testi épségét is veszélyeztetve. Ez a hozzáállás példaértékű a számomra. Palmieri újból betalált, szép gólt lőtt. Sbisában még volt néhány bizonytalan mozdulat, de szerintem 2-3 meccs és újra a régi lesz. Így is lett egy gólpassza. Összességében nagyon küzdős, hajtós meccs volt egy újabb győzelemmel. Mondjuk ez a Rangers mérföldekkel jobb volt, mint a 6-0-ás mérkőzésen.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.05. 6:19  l  #32914

Vezetünk mindent...legalább egy napig!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.05. 4:18  l  #32913

Az egész csapat állat....gratula! Andersen kifogástalanul védett, a védelem stabilabb lett Sbisával.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.04. 15:39  l  #32910

Sbisa ma már kezd?

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.03. 1:46  l  #32906

Már nem egy gólos....megráztuk magunkat! Vatanen is beköszönt!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.02. 15:47  l  #32903

Pont a Fowler-Besi páros kapta a mínusz négyet Coloradoban kezdésként. Talán azóta nem is nagyon játszottak együtt......de ettől függetlenül Sbisa már jöhetne!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.01. 19:49  l  #32896

Mert ő legjobb......Ducksba vele!

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.01. 15:57  l  #32894

A PP megint csodálatos volt....négyből nulla.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.11.01. 2:52  l  #32892

Kár ezért a meccsért....mondjuk egy pont meg van, de Maroon baromsága miatt a második elveszett. Nem is értem, hogy két meccsen az utolsó percekben két nagyon nagy fegyelmezetlenséget csinálunk és majdnem elszórakozzuk a meccset. Philadelphiában megúsztuk, itt most nem.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.31. 11:06  l  #32890

Bonino már majdnem 20 percet kapott, persze ebben nagy szerepe van a sérüléshullámnak, de akkor is. A Phili elleni győztes gól előtti passz, pedig a zseniális kategória. Getzlaf szokott ilyet......

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2013.10.31. 11:03  l  #32889

Reggel néztem, hogy MP22 megint sérült? Hogy is van ez? Sbisa, Souray, Fasth, Selanne, Penner, Beleskey, Silfverberg, MP22, az már nyolc! Gyakorlatilag egy kezdő csapat 40%-a. és még így is hogy hasítunk.