Lakhely:
 ICQ: 0
 Kedvenc csapat: Los Angeles Kings

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.14. 10:13  l  #12779

Jonessy kivédte a szemünket is... be kellett volna húzni ezt a meccset, 1 lőtt góllal nehéz nyerni.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.10. 17:14  l  #12777

hát... azt csináltak velünk a tampások amit akartak..
az első két harmadban mintha egy AHL csapat ellen játszottak volna, mint kés a vajon..
a 2. végén volt 12 kapura lövésünk, otthon. A végén is csak 22-ig jutottunk..ők 38-ig.

felejtsük el gyorsan.

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.10. 17:12  l  #24816

hát ez elég demoralizáló volt, az első két harmadban azt csináltatok velünk amit akartatok.. pedig az idei csapatunkra egy rossz szavunk nem lehet. kevés csapat ellen tudunk csak 12-szer kapura lőni két harmad alatt.. ráadásul amilyen kidolgozott gólokat lőttetek..

grat, szép munka volt.

Colorado Avalanche Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.09. 14:50  l  #51941

volt már, a Kings tulaj AEG-nek van Londonban egy csarnokja, az egyik szezon ott kezdődött kings-duck meccsel.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.08. 10:39  l  #12773

kétszer jöttünk vissza két gólos hátrányból a kacsák ellen, csak most be is húztuk a preds ellenitől eltérően.

a második sor egyre jobban belejön, Kempe egyre jobban beilleszkedik. Pearson passza a góljánál valami frenetikus volt. Tudta, hogy ott lesz Kempe. Látni nem láthatta.
Kopi, Brown, Iafallo továbbra is tuti trió. Alex ma is két assist, többiek 1+1.

Shore a végén gyönyörű gólt lőtt.
meg van itt a technika is, nem csak ütközni tudnak ezek a fiúk, ennyit tesz egy edzőcsere..

Kempe:
tavalyi szezon után már azt hittem bukta volt húzni. preseasonben csak Mr. 2 Minutes-nek hívták, annyit volt kiállítva... és ez volt az egyetlen észrevehető dolog róla.. regularban meg megtáltosodott :)

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.08. 10:32  l  #44190

Ha Perry mellett nincs egy playmaker, akkor nem is lesz és nem is volt soha hatékony. Gyakorlatilag csak azok a játékosok sérültek, akik az elmúlt év sikereit szállították. Ilyen játékosok hiányát egy csapat sem bírná ki. Ez is emberfeletti teljesítmény volt, hogy ezt a bombaformában lévő Kings-et így meg tudtuk szorongatni. 3-1-nél komolyan elhittem, hogy itt nyerhetünk is.

nagy meccs volt, teljesen megérdemelten vezettetek kétszer is két góllal az összefoglaló alapján. ami hibákat elkövettünk hátul azt tökéletesen kihasználtátok.
most olvastam csak itt, hogy mennyi sérültetek van, így külön megsüvegelendő teljesítmény.

sajnálom a Kase sérülést, elsőre a hit nem tűnt annyira dirtynek vagy veszélyesnek, de nagyon elkapta a fejét Macdermid válla.
Gibsont jól értettem hogy csak kötelező elővigyázatosságból cserélték le a fejre érkezett korong miatt, ugye?

Ez a Wagner gyerek mint a zsírozott villám.. csak az összefoglalóban vagy háromszor kigyúzott át a teljes védelmünkön.
Vatanen szépen bevágta.

Ez most nekünk jött ki jobban, de bármi lehetett volna az eredmény.

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.05. 11:46  l  #7720

valljuk be, az elmúlt 1-2 évben azért már nem sokat tett hozzá Massa a Williamshez.
semmi értelme nem lenne +1 évnek.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.05. 9:58  l  #12772

amúgy ha már stat watching

14 meccs után 10-2-2-vel vezetjük a pacific-et, nyugaton második vagyunk a blues mögött és liga szinten is harmadikok vagyunk. Szép kezdés, tartani kell az iramot.
top5-ben vagyunk gólszerzésben, és 2. legkevesebb gólt kaptuk az egész ligában!

Kopi 14 meccs, 17 pont! (7+10, +6), tavaly 30 meccsnél is több kellett neki ennyi ponthoz
Brown 14 meccs 13 pont!!! visszakaptuk azt a Brownt aki kupáig vezette a csapatot (6+7, +9)!
Toffoli 14 gp 11 pont 7+4, lassú start, de pörög felfele
Kempe rám cáfolt, azt hittem hogy bust lesz, főleg centerként.... erre 14 meccs 10 pont (6+4) és emellett +10! Carter óta nagyon jól betölti a 2C helyet
Doughty 14 gp, 3+7; +9, klasszis.
Muzzinnak ugyanez csak 2+8, tavaly rossz szezonja volt, idén ő is összeszedte magát
Pearson egyelőre 2+6, ezzel kicsit elmarad egyelőre
Lewis 14 meccsen szerzett 7 pontja (4+3) egyelőre kellemes meglepetés
Cammy 12 meccsen ért el 7 pontot, ráadásul utóbbi időben PP1-ben Kopi és Brown mellett játszik.

kapus poszton azért látszik a különbség
Quick 11 meccsen 1,99GAA, 93,9%, 2SO, 8W
Kuemper 4 meccsen 2,53GAA, 90,7%, 2W... mondjuk önmagában ezek a számok sem szörnyűek, de Quickel összehasonlítva ugyanaz a védelem mellett...

De azért eddig elégedett vagyok :)

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.05. 9:43  l  #12771

hát ez a preds elleni meccs... Kuemperben sincs sok hitem innentől. eddig csak nem éreztem biztosnak, de most ez... 3 lövésből kapott 2 gólt (oké, az első breakaway volt), de egy nagy védés kivételével nem nagyon lehetett rá számítani.

az első két harmadban csak szenvedtünk, pedig nem Rinne állt velünk szemben.. mindig hiányzott az az utolsó 1-2 jó megoldás.
szerencsére Iafallo góljával visszajöttünk valamennyit, az parádés játék volt, utána meg Saros játszott egy Cloutiert és beszopta félpályáról.. meg lett a momentum, Martinez révén kiegyenlítettünk, de aztán OT végén nagyon görcsösek voltunk, leindítottak minket és gól.

3-0-ról jöttünk vissza, ez örömteli, de nem lett volna szabad 3-0-ra elengedni őket.

nem is írtam, leafs ellen első gólját lőtte Amadio
most első gólját lőtte Iafallo (eddig gólpassza volt csak annak ellenére hogy nagyon hasznosan játszik Kopi és Brown mellett)
Folinnak ez volt az első kings gólja.

kapusposzton úgy érzem Quick mögött még mindig hiányosak vagyunk.. bár lent Petersennek egész jó statjai vannak a győzelmeket leszámítva, de ha legalább egy Budajunk lenne még akkor nyugodt lennék. Teljesen értelmetlen volt a Budaj-Bishop csere tavaly, már akkor is az volt, most még inkább az.

amúgy a reign-ben
Mersch 10 meccsen 9 pont (végre megindult a srác, tavaly még ahl szinten is eltűnt, pedig azt vártuk nhl power forward lesz)
Brodzinski 7 meccsen 7 pont (azt se vettem észre, hogy mikor küldtük le)
és mögöttük kvázi semmi.. LaDue védőként 8 meccsen 6 pont
így aztán a csapat 10 meccsen 3-6-1-el tökutolsó a pacific div-ben..

úgy látom kell pár év hogy ismét fel legyünk töltve lent prospectekkel. mondjuk ebbe az is bejátszik, hogy Kempe, Iafallo, McDermid és Amadio fent van.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.03. 13:39  l  #12770

Lehet, és szerintem sem a bot miatt ütött el a korong felett, ettől még az, hogy ott a bot, nekik elég, hogy befújják. Nem mondtam, hogy ez egy normális szabály, de ez van. Idén kibaszottul fújnak mindent, ami kéz irányba megy.

Mi lenne ha máskor ilyen hangnemben kezdenéd?

Egy ilyen helyett?

Látom felesleges veled vitázni mert egyiket se ismered el véletlenül se, nagyon nyomja a szíved. De azért leírom mégegyszer:
......
Csak szarul esik, hogy egy annyit nehéz leírni, hogy szépen küzdöttünk, ehelyett csak annyi van, hogy nyomtak minket a bírók és csak azért jöttünk vissza. Nem azért. Összefoglalóból mondjuk lehet csak ennyi látszik..

Az előző meccs után, a ti topicotokban írtam, hogy jobbak voltatok, megérdemeltétek. Nem mondhatod azt, hogy elvakultan ítélkezem.

Azután a meccs után egyébként éppen ti bíróztatok.
És ne mondd, hogy ha az ellen a ti hazai pályátokon 5-0-ás vezetéseteknél kap 2 penalty shotot meg egy véleményes gólt akkor te nem bíróznál, meg nem gondolnád úgy hogy helyzetbe akarják őket hozni.

Valamiért minket mindig csak szívatnak a bírók. Ha vitatott eset van többnyire mindig ellenünk ítélnek, akár elképesztően blőd helyzetekben is, mint pl. mikor a wings úgy szerzett gólt, hogy kilőtte a stadionból a hálóról meg visszahullott..

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.03. 10:48  l  #12752

1. penalty shot - kilép Matthews, Kopitar megy utána, nem ér hozzá az ütő a kezéhez, igazából a csuklójánál se jár az ütő, AM egyszerűen csak elhagyja a korongot. Betudom annak, hogy a bíró lemaradt és nem feltételezte, hogy el tudja hagyni a korongot.

Akadályozás: én úgy tudom - de javíts ki, ha nem így van - hogy ha contact van és amiatt nincs lehetősége védeni, függetlenül attól hogy ténylegesen védhette volna-e, akkor az akadályozás. Marleau húzódik befele, beleütközik a kapusba és még tolja is a lábával. Valóban nem lett volna lehetősége védeni, de akadályozva is volt.

a 2. penalty shotnál valóban Muzzin miatt mozdult el a kapu, de nem szándékos mozdulat volt, egyensúlyát veszítette.

igen, 5-0 után kiengedtünk.
igen, Quick szokott idegbeteg lenni, bár jellemzően okkal. most is.
és bármit mondasz akkor is hadd érezzem már úgy, hogy hazai pályán egy kicsit büdös ha a bírók befújnak ellenünk 2 penalty shotot meg megadnak egy véleményes interference gólt.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.03. 9:35  l  #12749

visszavágtunk a leafsnek.
5-0-ig jó volt a meccs, parádés játékkal.

utána szerintem belenyúltak a bírók. lehet látni Quick mennyire ideg volt. hazai pályán. ellenünk fújtak. vicc.
az első penalty shot... háááááát.. lehetett esetleg úgy látni, hogy a kezéhez hozzáért, pedig nem. talán nem kellett volna a kedves sporinak elesnie, mert így esélye se volt követni a játékot.
a második gól a védelmünké volt, a harmadik gólnál Marleau korijával akadályozza Quicket, erre azt mondják szabályos... értem én, hogy tolni kell őket, de azért ennyire...
Quick majd felrobbant.
aztán meg a második penalty shot... Quick már beállt lazába, "gyere bazmeg" kiállással... igazából Matthews se tudott ezzel a helyzettel mit kezdeni, inkább ellőtte fölé..

mindegy, két pont meg van, visszavágás meg van.

ami tetszett:
- Quick bitang jól véd idén is
- Brown valami hihetetlen módon adja a zsugákat, Cammynak is, Kopinak is, amellett hogy ő maga is veszélyes a kapura
- Toffoli megtalálta a gólzsákot
- Kempe szépen kijátszotta a helyzetet Toff második góljánál, önzetlen volt hogy lepasszolta
- Shore passza Lewisnak, mintha szögmérővel és vonalzóval lett volna kiszámolva..
- úgy eleve a támadójátékunk nagyon tetszik, nagyon-nagyon sokat javult
jó nézni :)

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.02. 23:27  l  #29266

Én nem vagyok ilyen válogatós :)
Nekem mindegy hogy milyen meccsen nyerünk :)

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.11.01. 22:23  l  #21665

ez megható volt.
szeretem az ilyen jeleneteket, mikor tényleg elismernek valakit, azután is hogy már nincs a csapatnál.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.31. 23:10  l  #13669

nem volt ziccer, hát akkor ahogy Schwartz a kapu előtt a lepattanót begyűjtötte az mi volt?
Pearson breakaway-e, mikor egyedül lépett ki mi volt??

ennyit az advanced statokról :)

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.31. 16:49  l  #7716

kaphatna egy futamot még idén mint Di Resta, az alapján el lehetne dönteni :)

marketing értéke van, de szponzori például nem nagyon, kevés nagy pénzű szponzor áll mögötte.
érdekes hogy Wolff viszont annyira nem állt be Wehrlein mögé, ők nem fogják a Williamsnél tolni, főleg meg pénzről nem fognak lemondani érte.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.31. 10:03  l  #12748

ajánlom a blues meccs összefoglalóját, ha valaki a meccset nem látta.

ez nagy meccs lehetett, attól függetlenül hogy kikaptunk.
tetszik a játékunk.

St. Louis Blues Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.31. 10:03  l  #13665

mondja ezt egy olyan meccs után, amin mindkét kapus szenzációsan védett :)
egyikük sem tehetett a kapott gólokról.

jó meccs volt, nem sokon múlt, de most a bluesnak jött ki jobban a lépés.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.30. 23:03  l  #12746

jól meggondoltad? :)
öncenzúra? :)

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.30. 16:26  l  #12743

nfl? ne már, mit mutatsz te a gyereknek??

no, megkerültünk mind :)

ideje nyerni valamelyikünknek a lottón és kihívni a többieket egy hazai meccsre a staplesbe

NHL küzdőtér Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.29. 9:59  l  #26681

ti több meccset láttatok mint én, láttatok már ilyet? 0,5 másodperc alatt egy passz, lövés és még a gólvonalon is áthaladt a korong..

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.29. 9:18  l  #12734

jííííííháááááááá :)

mekkora gól!

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.29. 1:49  l  #12731

szuper!

ez a link volt a redditen is fent.
első harmad végén 1-1, tőlünk Toffoli lőtt gólt kb a harmad felénél. addig kapura se lőttünk, de azóta vissazjöttünk. harmad végén azt hiszem 9-9 volt a kapura lövés aránya.

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.28. 23:03  l  #21653

szívesen :)

hozzáteszem, illett is behúznotok, a tehetség meg van, de ez a sabres még egy ideig nem lesz semmire se jó.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.28. 23:02  l  #12728

a matinés itteni idő szerint este 10kor kezdődik és hazai délutáni.. én valamiért azt hittem hogy most keleten a szokásosnál hamarabb kezdődik..

redditen olyan streamet találtam a sharks-sabres meccsre, hogy megvágta az ujjam a kép, olyan éles volt. el se hiszem azok után hogy még tavalyelőtt is milyen pixelhegyeket bámultam

Tampa Bay Lightning Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.28. 22:16  l  #24787

hajráhajráhajrá! :)

esetleg egy Lecav-val kiegyezhetsz :)

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.28. 22:14  l  #12726

hehe, jól benéztem... tényleg hajnal 1 lesz az..

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.28. 22:04  l  #12725

keleti idő szerint este 7kor kezdődik, az nálam este 11... azt hittem te előbbre jársz egy órával, vagy azóta Moszkván túl laksz? :)

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.28. 22:03  l  #12724

akarsz róla beszélni? :)

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.28. 21:26  l  #21650

ki lesz a következő kapusotok, Asus? Acer? ha már Dell van..

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.28. 21:23  l  #21649

ne már, ez milyen kiállítás volt Couture-on??
a vállával nekiütközött erre holding???

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.28. 21:21  l  #21648

az milyen matiné meccs már ami magyar idő szerint este 9kor már 3. harmadban tart? :)
2-2 a sabres ellen, hajrá cápák!! :)

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2017.10.28. 21:19  l  #12721