Kedvenc csapat: Los Angeles Kings

User hozzászólásai

előző oldal l következő oldal

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.21. 10:36  l  #41764

látni ezt most nem láttam csak a dtmts.com összefoglalót. (így is érződik a szombat esti devils meccs miatti alváshiány )

lövésszám alapján nem hagytunk sok teret az első két harmadban, de amikor eljutottatok a kapuig azért volt némi kapkodás, Budajnak egy-két nagyobb védés.
a második harmad úgy tűnik a miénk volt, a 2 pp gól megfogott benneteket, de a harmadikban a nyilatkozatok szerint is teljesen odaszegeztetek a kapuhoz minket.

szóval inkább volt ez x környéke a játék képe alapján.

ja, volt egy visszafújt gólotok is, mondjuk utána ugyanabból a pp-ből ismét betaláltatok és az már érvényes volt.

mez: a sötét mezetek szerintem jobban néz ki, ez a narancs kicsit flames-t idéző

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.21. 10:24  l  #12223

két este két győzelem, fincsi :)
az első két harmadot jól meghúztuk, bár az összefoglalóban az első harmadból momentumunkat nem mutatták. úgy látszik megint lövésszámra mentünk minőség helyett.

Doughty gyönyörű gólt lőtt, Carter pedig iszonyat mit melózik és húzza a hátán az egész csapatot. És ez eredménnyel is jár. Anno írták a Philly fanok, hogy a pontokat főleg akkor szerzi amikor a csapatnak is megy a szekér, viszont ő nem tudja húzni azt, hát ezt örömmel jelentem, kinőtte. Igazi vezér.

szerdán jön az isles.

Anaheim Ducks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.21. 10:20  l  #41761

ez a harmadik mez (vagy hanyadik) szerintem elég csúnyára sikerült, nem?
mondjuk mi sem a mezeink szépségéről vagyunk híresek (lásd 50 éves évfordulós hazai szürke mez)..

San Jose Sharks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.20. 14:32  l  #21190

még bent vagytok :)

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.20. 0:49  l  #12221

a végét azért izgalmassá tettük, 2 perccel a vége előtt levitték Schneidert, 6-5 ellen jöttek, Budaj pedig elbénázott egy kipattanót, simán meg kellett volna fognia.. nem sikerült, rálőtték cimbalomból Forbort korijára, 3-2.
ezután még megnyomták, de Muzz üres kapura beemelte a saját bedobó körünktől.

Brown megint nagyon jó volt és Seto + Dowd játéka is tetszett. csakúgy mint a Pearson-Carter-Toffoli sor.

28-23 lett a kapura lövések száma.

A Sens közben Hammondot waiverre tette, érdemes lenne behúzni.

Ottawa Senators Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.20. 0:24  l  #23877

lehet hogy mi behúzzuk.

Ranford nagyon jó kapusok felépítésében/újjáépítésében.
A védelem viszonylag zárt (amikor jól működik), utóbbi időben több meccsen is 20 lövés alatt tartottuk az ellent
1,3M a cap hitje
és van egy sérült Quick mellett egy sérült Zatkoffunk is, szóval a #1-#2 kapusunk sérült..

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.20. 0:06  l  #12220

Carter! 3-1!

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.19. 23:55  l  #12219

nem írtuk ugyan, de Vachon HHOF-be lett választva. Ideje volt. Élő legenda.
Nem is tudtam, hogy a Habs-al háromszoros bajnok volt és hogy a Kingsnek GM-je is volt..

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.19. 23:49  l  #12218

de ha azt nézed Kopitar is inkább néz ki kezdő drakulának mint szépfiúnak

két harmad után 21-9 a kapuralövés, de ami fontosabb, Pearson góljával már 2-1 ide.
meglehetősen ártalmatlan helyzetben a kapu mögül érkező korongra rárontott és a bedobó kör környékén irtózatos erővel rábombázta. baromi jól tud lőni.
Schneider még ebbe is belekapott a botossal (elsőre úgy tűnt, hogy vállon lőtte), de felpattant róla és be a kapuba.

Hall és Cammelleri nélkül gyakorlatilag nincs szervezett támadásuk. Amit én annyira nem bánok.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.19. 23:16  l  #12216

14-4 a kapuralövés ide.. nem túlzottan támadó kedvűek, de nem bánom :)
be kell húzni ezt a meccset.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.19. 23:14  l  #12215

mondjuk úgy érdekes arca van :)

a harmadik sorunk odaszegezte őket, Martinez pedig belőtte.
1-1

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.19. 22:51  l  #12213

- első harmad után 1-0 a devilsnek.
- 9-3 ide a kapuralövés
- Doughty - Forbort az első védőpárunk, Muzzin-Martinez a második és Greene-Gravel a harmadik..
- a Pearson-Carter-Toffoli első sor veszélyes minden shiftben, Toffoli játéka nagyon tetszik, képes meglepő húzásokra

már csak gólokat kellene ütnünk.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.19. 22:42  l  #12212

az első harmadnak mindjárt vége
- pp-ben kapura se tudott lőni a devils, ez jó
- mi se tudtunk kapura lőni utána se (bár 6 lövést már beírtak a devs 3-jával szemben)
- Toffoli jól kilépett SH-ban és majdnem belőtte, szép védés volt.
- de egyébként semmi...
- kivéve hogy rettegek mikor a kapu mögé megy a korong vagy Budajnak ki kell lépni a kapuból.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.18. 10:13  l  #12208

Az oilers ellen megállítottuk a losing streaket. 4-2 otthon.

2-0-ra elmentünk, aztán hagytuk hogy kiegyenlítsenek. Budaj szerintem mindkét góljukban benne volt.
Carter Toffolival és Pearsonnal játszott, jól nyomta a 70-es sor :)

Seto ismét betalált, fél méterről-bevetődős-bekaparós gól. Kell az ilyen is.

Marko: anno én Gretzky miatt lettem Kings fan, az nhl játék alapján - ő volt az egyetlen akinek a nevét akkor már hallottam Lemieux mellett :) Jézusom... 94-ben volt
szóval kb ugyanaz mint Te Kopival :)
Csak reméljük Kopi nem megy el, mint anno Gretzky :)
(Juan is azért lett kétlaki )

New York Rangers Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.17. 13:35  l  #27406

Én kiélveztem nem is olyan régen 2x is, az utolsóra biztos te is elég jól emlékszel Szóval én nem bánkódom, ha egy kicsit pihizünk.

csak ne megint 40 évet kelljen várni

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.16. 12:50  l  #7213

Valamit valamiért, a veszteség is kevesebb volt mind anyagi, mind eszmei téren.

Az egymásre mutogatásról meg annyit, hogy maga Helmut Marko vallotta be hogy blöff volt az egész.

Ha Renault annyira magára vette volna a dolgot, odaadná a motorját TAG néven? Jövőre szerződne újra az STR-rel?

Ghosn nagyobb léptékben gondolkodik minthogy önmagában a Renault presztíst csinálhasson az ügyből. Autókat akar eladni dögivel, ha nem megy Renault néven majd megy Lada, Dacia, Infiniti néven, de fel lehet mutatni a parasztnak a szalonban: látja mi az F1-ben is ottvagyunk 6 autóval.

inkább csak példaként említettem, hogy bár költségben kevesebbel járt, marketing értéket is kevesebbet tudtak realizálni mint saját csapattal.

Persze, hogy volt ebben diplomácia, másrészről a Renaultnak se gond ha más is használja a motorját, mert
a) még csapatépítős fázisban vannak, nem gáz, hogy egy privát csapat jobb eredményeket ér el vele mint a gyári (lásd anno Toyota-Williams Toyota duó, mikor a Williamsek jobbak voltak a gyári csapatnál)
b) minél több csapat használja annál több mérési eredmény
c) marketing megjelenés
d) nem gond, ha más is beszáll a budget-be

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.16. 12:45  l  #12206

újabb bukó, egyetlen gólunkat Brown lőtte, közvetlen közelről.

Pontosan ott a helye! az idei szezon kellemes meglepetése ő eddig.

Autósport Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.15. 13:26  l  #7204

igen, csak ugye a marketing előnye is jóval kevesebb volt.
öntötték be a pénzt az F1be motorgyártóként, ha jól ment az RBR-nek akkor ők voltak a f@szagyerekek, ha nem ment jól nekik akkor a Renault volt a hülye.
fura volt, mert láttam valami marketinganyagukat, amin pár évvel korábbi képként Alonso bajnok Renaultja szerepelt, nem az akkor már 2.-3.-vagy 4. éve bajnok Vettel RBR-je..

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.15. 9:19  l  #12205

Kopi elméletileg a Yetik ellen már játszhat.
Csóri Zatkoffnak meg nem akar összejönni. Itt lenne a lehetőség hogy #1 legyen, erre állandóan sérült.

Mondjuk Budaj jobb volt nála szerintem.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.11. 13:05  l  #12201

nem jött be a sorminta :)

ahogy a leafs ellen minden bejött, most semmi. ráadásul Price elképesztően jól védett.
Budaj sajnos kevésbé.

EIFHL Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.10. 21:57  l  #476

2016.07.27, verziószám 1.2.2.

EIFHL Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.10. 7:39  l  #474

Van új Leafs logo? Az is zavart, hogy azt se bírták lecserélni.
Egyébként a játékot én is szeretem. Kurvasokat toltam.

Megnéztem. Van. Ahogy a florida logóját is lecserélték.

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.09. 9:22  l  #12199

olléolléollé

ma minden bejött.
a dtmts.com összefoglalója tökjó, nem csak 3 gólt mutat, 5 és fél percben azért már lehet képet kapni a meccsről.

meggyőző volt a játékunk, Kopi nagyon szépen vezette a csapatot, az hogy nem lőtt gólt igazából nem zavar amíg ilyen szinten vezér.
Pearson bitang nagy gólt lőtt.
Carternek volt egy szokásos wrist shot gólja, meg egy trükkös, mikor a kapu mögül a kapus hátára lőtte a korongot. szép munka
Brown újra nagy kedvvel játszik és parádés gólt lőtt, elfektette a védőt, és amíg az felfele tápászkodott a takarását kihasználva lőtt egy nagy gólt. elismerés érte. úgy tűnik visszakaptuk.
Clifford olyan deflectiont nyomott, hogy megnyaltam az ujjaimat
Toffoli is lőtt egy szépet
King meg a végére bemákolt egyet, rálőtte a védő korijára. Mondjuk akkor már édesmindegy volt.

Budaj ismét csak szerencsés napot fogott ki, bár több szép védése is volt.
A forecheck végre ismét jól működött, nem engedtük őket a kapunkhoz, 19 kapura lövésük volt egész meccs alatt, 2 harmad után 11!

Úgy látszik csak lesz itt valami. A harmadik sorunk Brown-Dowd-Seto nagyon jól hajt és veszélyes, ezzel végre nem 2 sorral támadunk. Tavaly ha a 3.-4. sorunk volt jégen, nyugodtan elmehetett az ellenfél bedobni egy kávét meg egy krémest, akkor se voltunk veszélyesek.. erre idén.. Clifford is a 4. sorban most a 2. gólnál tart egy hét alatt, Lewis is lőtt 2-őt..

Toronto Maple Leafs Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.09. 8:37  l  #27212

szerintem is tanulópénznek jó volt ez a meccs. Az eredmény mindegy, mert nekünk minden bement, ha holnap újrajátszanánk lehet hogy csak 2 gólt tudnánk lőni.
ismét a "bajnoki" formában voltunk, jól működött a letámadás. úgy látszik a forecheck ellen nem voltatok felkészülve.

de nem idén kell bajnoknak lennetek, nagyon jó kis csapat lesz ez 2-3 év múlva

EIFHL Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.07. 22:56  l  #473

az újhoz sajnos nem tudok, mert steamen vettem, annak meg még telepítő médiát sem adnak..
ha jól értem akkor az előző meg meg van neked is.

EIFHL Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.07. 17:21  l  #471

megnézem este :)
csak arra figyeltem fel, hogy a kings logót lecserélték :)

a 2007-el rengeteget játszottam, az újjal csak idő hiányában nem tolom annyit.

elnézve az fhm-et és az értékelését
- európai ligák nem működnek rendesen
- taktika nekem egyszerűsítettnek tűnik (nem mintha túlzottan variálnám)
- az az egész alakos sérülés modell csak a helyet foglalja szerintem
- az in-game eléggé avíttnak tűnik..

EIFHL Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.07. 17:04  l  #469

ahh... most látom.. TBL rosterrel játszok és tavaly indítottam azért nem tűnt fel hogy rosterből nincs friss.
de legutóbb pl egy frissítéssel lecserélte automatikusan a csapatok logóit is..

EIFHL Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.07. 17:03  l  #468

Nekem az kurvára nem jött be (EHM) hogy az NHL csapatokkal szinte lehetetlen volt nyerni, aztán egyszer poénból elmentem a szlovák bajnokságba a Kassával és döntőig meneteltem nagyjából ugyanazzal a hozzáállással. Próbáltam utána apróbb változtatásokat eszközölni a játékomon hogy visszatérjek az NHL-be, de újra csak szopás lett. Azóta nem próbálkoztam.

én az újban a kings-el kezdtem, első szezonban első körös PO bukta, második szezonban döntő, harmadikban nyertem a kupát. Most a negyedikben vagyok és jó irányban haladok a címvédés felé.

amúgy vagy valamelyik kanadai junior ligában kezdem és onnan jutok el 6-8 szezon alatt az nhl-ig vagy egy európai csapatnál. Utóbbi esetben nehéz átkerülni tengerentúlra.

Egyébként szerintem más hozzáállás kell az európai ligákhoz, de még a tengeren túliakhoz is.
európában jellemzően az a gond, hogy kevés a budget
echl-ben az hogy 3 sornál többet nem tudsz rosteren tartani (pénz)
ahl-ben az, hogy attól függsz milyen játékosokat kapsz az nhl csapattól, önálló játékos beszerzésre pénz nincs, ráadásul ha találsz valahol egy ügyes srácot még akkor is lehet hogy előbb kínálja meg szerződéssel egy másik nhl csapat mint a tiéd
nhl-ben nekem a cap alá beférés szokott problémát okozni :)

európában nincs csere (játékost-játékosra), csak pénzért adhatod-veheted, ha aláír, de nem biztos hogy akar.

EBEL-ben indítottam a Fehérvárral és bucira vertek folyamatosan.. NHL-ben eredményes volt az ütközős, támadó játék, EBEL-ben nagyon nem..

EIFHL Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.07. 16:59  l  #466

Az elején még eléggé fikáztad. :)
Jó, csak 100 éve nem jött frissítés. Meg ebben az FHM-ben szerintem több lehet. Pl a sorállítás..ha már azt nézzük mennyire komplex a játék.

Igen, mert volt benne néhány hülyeség... illetve van is 1-2 még most is ami azt illeti.. de maga a játék egyébként nagyon ott van.
Frissítés alatt roster frissítést értesz? nekem folyamatosan tölti le steamen a patcheket.

EIFHL Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.07. 16:57  l  #465

én Early Accessben vettem meg, úgy csak 12EUR volt.

Chicago Blackhawks Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.07. 14:57  l  #10056

ha PO-ban találkoznánk kérlek ne menj meccsre

Los Angeles Kings Idézet   l  Válasz erre  l  2016.11.07. 14:55  l  #12196

igen, van végre veszélyes harmadik sorunk.